top of page

Biz Kimiz

 

Jet Otomasyon 2009 yılından itibaren robotik, motion control, kartezyen robotlar, robotlu paletleme hatları üzerine faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu tarihten bu yana Jet Otomasyon projelerinde bir çok kez kendi üretimi olan Jet TB1500 Tamp Blow etiketleme aplikatörünü kullanmıştır.

Jet Otomasyon'un kendi etiketleme aplikatörünü yapmasındaki asıl büyük neden yurt dışına bağımlı olmamak ve fabrikalarda uyguladığı proseslerde diğer yurt dışından gelen aplikatorlere nazaran çok daha kolay fabrika otomasyonuna ve fabrikanın hali hazırda bulunan stok yönetim sistemine kolayca uyarlanabilmesidir.

 

2014 yılından itibaren Jet Otomasyon ürettiği yazıcılı etiketleme makinelerinde kendi kalitesini ispatlamış ve label aplicator piyasasındaki yerini almıştır.

Rakiplerine uygun fiyatı ve ürünüyle beraberinde getirdiği kolay kullanılabilirlik sayesinde açık ara fark atmış tercih nedeni olmuştur.

 

Bu güne kadar kalitesinden ödün vermeyen Jet Otomasyon Jet TB1500 Tamp Blow aplicatorü piyasada bir çok firmada ve zor çalışma koşullarında yıllardır çalışmasına devam etmekte ve işlev gördüğü firmalara değer katmaktadır.

 

2014 yılı itibari ile Jet Otomasyon, İtalyan Eidos firması ile güçlerini birleştirerek iş ortaklığı kurmuş ve ürün yelpazesini oldukça genişletmiştir.

Jet Otomasyon, müşterilerine tek elden ve tam çözüm sunabilmek için ürün yelpazesinin içerisine hem direct thermal hemde thermal transfer bir çok yeni ürün eklemiştir.

 

Aynı zamanda Jet Otomasyon robotik motion control uygulamalarına halen devam etmekte ve İtalyan Eidos firmasının geniş ürün gamı sayesinde müşterilerine uygulamarında daha hızlı ve pratik çözümler sunabilmektedir. 

 

Jet Otomasyon Robotik Web Adresi: www.jetotomasyon.com 

 

  

bottom of page