top of page

Sıkça Sorulan Sorular

 

Burada siz değerli müşterilerimize sıkça sorduğunuz soruları ve bilmek istediklerinizi yanıtlıyoruz.

01

02

03

04

05

Ürünü satın aldığım zaman ne kadar sürede teslim alırım?

Kendi üretimimiz olan scrape, tamp ve tamp blow aplikatörleri stok tutmaktayız. İstediğiniz zaman hemen temin edebilmekteyiz. Stokta bulunmayan ürünleri ise imalatımız 7 iş gününü geçmemektedir.

Eğer siparişiniz İtalya menşeili EIDOS ürünü ise temin süresi 4-6 haftadır.

 

 

 

Etiketleme makinenizde tartım yaptığım ürünümün ağırlık bilgisini etiket içeriğinde   anlık olarak yazdırmasını sağlayabilirmiyim?

Tabiki ürününüzün ağırlık bilgisini her ürün için ayrı ayrı tartıp etiket içeriğine yazdırabilirsiniz. Bunun için checkweigher ünitesi ekleyerek bu işlemi makinelerimize yaptırabiliyoruz. Aynı zamanda oracle, axapta, netsis, sap vb. veritabanı yönetim programlarından da anlık olarak istediğiniz veriyi çekerek veya göndererek etiket içeriğine istediğiniz veriyi yazdırabilirsiniz.

 

Ürünlerinizin kurulumunu sizmi yapıyorsunuz?

Evet ürün kurulumunu Türkiye sınırları içerisinde adrese teslim bizzat kendimiz yapıyor ve akabinde firmamızdan yetkili bir teknik personel ile hem kurulum hemde belirli sayıda personelinize anlatımını yapıyoruz.

Bu eğitim sonrasında firmanızdan eğitim alan kişilere eğitim sertifikası veriyoruz.

 

 

Firmamda çalışma alanında oldukça yoğun şekilde toz ve kir bulunuyor. Makineniz bu ortam şartlarında çalışabilirmi?

Üretimimiz olan ürünlere okadar çok güveniyoruz ki nekadar tozlu ve kirli bir ortam olursa olsun ürünümüzün uzun süreli sıkıntısız çalışacağının garantisini veriyoruz. Yanlızca termal kafanın 30km ribon yazma garantisi bulunuyor. Bu süre sonrasında çok tozlu bir ortam ise termal kafa çok nadirde olsa baskı üzerinde hafif çizikler bırakabilir. Opsiyonel olarak termal kafa haznesinin içerisine pozitif hava vererek termal kafayı toza karşıda koruyabilmekteyiz.

 

Firmamda ürününüzü kullanabilmek için özel bir otomasyon sistemine ihtiyacım var bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

Tabiki yardımcı olabiliriz. Ürünler kendi imalatımız olduğu için hem üzerlerinde yazılımsal ve donanımsal ihtiyacınıza yönelik istediğiniz değişikliği rahatça yapabiliriz hemde uygulamanıza özel tasarlanabilecek makinalarla size özel çözümler sunabiliriz.

bottom of page